WinZip Registry Optimizer WinZip Registry Optimizer 4.22.0.26

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

WinZip Registry Optimizer to narzędzie, którego zadaniem jest kompleksowa optymalizacja rejestru systemowego Windows.

Program oferuje funkcje, których działanie pozwala zwiększyć ogólną wydajność komputera, zapobiegać awariom systemu operacyjnego (m.in. uniemożliwiającym jego uruchomienie) oraz zawieszaniu się aplikacji i gier. Przy jego użyciu przeprowadzimy proces szczegółowej analizy rejestru Windows, zidentyfikujemy wszystkie występujące w nim błędy, a także usuniemy lub naprawimy odpowiedzialne za nie wpisy.

WinZip Registry Optimizer podczas optymalizacji rejestru obejmuje obszary, które odpowiedzialne są za ścieżki aplikacji, czcionki, pliki pomocy, współdzielone dane, listy historii, skróty, dźwięki, komponenty ActiveX i COM, składniki menu Start oraz zainstalowanie i odinstalowane z systemu programy. Z poziomu ustawień użytkownik może dowolnie modyfikować listę uwzględnianych w trakcie analizy obszarów, a także tworzyć listy wykluczeń, zawierających pomijane podczas działania sekcje rejestru.

Nie zabrakło również funkcji, umożliwiającej tworzenie i przywracanie kopii zapasowych rejestru oraz konfiguracji harmonogramu pracy, umożliwiającej przeprowadzanie automatycznego skanowania w wyznaczonych przez użytkownika terminach.

Uwaga!

  1. Wersja testowa pozwala na naprawę jedynie 15 wykrytych błędów. Ponadto niedostępna jest funkcja optymalizacji i defragmentacji rejestru.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!