r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Winamp 1.4.15

Strona główna Android Multimedia Odtwarzacze muzyki

Winamp to odtwarzacz muzyki dla Androida, stworzony przez autorów najpopularniejszego niegdyś odtwarzacza dla Windowsa. Wersja dla Androida pozbawiona została ogromnej ilości zbędnych dodatków i skupia się na tym, co najważniejsze – słuchaniu muzyki.

Poprzez rozpoznawanie tagów Winamp pozwala na segregowanie jej według wykonawców, albumów oraz gatunków oraz na przeglądanie pojedynczych utworów. Z poziomu samego utworu możliwe jest wyszukiwanie informacji o nim w sieci i innych aplikacjach oraz włączanie odtwarzania losowego i powtarzania. Nie zabrakło również obsługi okładek, a także scrobblingu na konto Last.fm. Użytkownik może tworzyć swoje własne playlisty i szybko wyszukiwać muzykę. Winamp daje ponadto dostęp do kilkudziesięciu tysięcy internetowych stacji radiowych i oznaczania ulubionych z nich.

Możliwe jest również włączenie synchronizacji z Winampem zainstalowanym na komputerze za pośrednictwem Wi-Fi. Aplikacja jest darmowa, jednak wyświetla okresowo reklamy.

Dostępna jest także płatna wersja PRO, wzbogacona o obsługę plików FLAC, zaawansowany korektor graficzny, płynne przejścia między utworami, przeglądanie folderów i inne dodatki. Winamp zapewnia dwa widgety o różnych rozmiarach do sterowania odtwarzaczem, a także integrację z paskiem powiadomień.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
przemek8423   9 #2 31.01.2014 15:57

Szkoda tylko,że equalizer jest w wersji PRO.

Autor edytował komentarz.
DeepPhilosopher   6 #1 07.11.2013 08:37

bardzo dobry odtwarzacz audio i przede wszystkim bardzo dobry eq, w wersji pro odtwarza także flac i wav

Autor edytował komentarz.
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.