Winamp Winamp

Strona główna Android Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Winamp to odtwarzacz muzyki dla Androida, stworzony przez autorów najpopularniejszego niegdyś odtwarzacza dla Windowsa. Wersja dla Androida pozbawiona została ogromnej ilości zbędnych dodatków i skupia się na tym, co najważniejsze – słuchaniu muzyki.

Poprzez rozpoznawanie tagów Winamp pozwala na segregowanie jej według wykonawców, albumów oraz gatunków oraz na przeglądanie pojedynczych utworów. Z poziomu samego utworu możliwe jest wyszukiwanie informacji o nim w sieci i innych aplikacjach oraz włączanie odtwarzania losowego i powtarzania. Nie zabrakło również obsługi okładek, a także scrobblingu na konto Last.fm. Użytkownik może tworzyć swoje własne playlisty i szybko wyszukiwać muzykę. Winamp daje ponadto dostęp do kilkudziesięciu tysięcy internetowych stacji radiowych i oznaczania ulubionych z nich.

Możliwe jest również włączenie synchronizacji z Winampem zainstalowanym na komputerze za pośrednictwem Wi-Fi. Aplikacja jest darmowa, jednak wyświetla okresowo reklamy.

Dostępna jest także płatna wersja PRO, wzbogacona o obsługę plików FLAC, zaawansowany korektor graficzny, płynne przejścia między utworami, przeglądanie folderów i inne dodatki. Winamp zapewnia dwa widgety o różnych rozmiarach do sterowania odtwarzaczem, a także integrację z paskiem powiadomień.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!