Winamp Winamp 0.8.1.13 beta

Strona główna Mac Multimedia Odtwarzacze plików audio i wideo
Pobierz​ program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Winamp Sync to wersja dobrze znanego Winampa, przeznaczona dla Maców i z możliwością przesyłania plików do Winampa na Androidzie. Program jest bardzo prosty, przyjazny użytkownikowi i może synchronizować bibliotekę z iTunes oraz skanować foldery z muzyką, by automatycznie znajdować utwory.

Odtwarzacz jest bardzo prosty. Podobnie jak w Winampie na Windowsa pozwala układać kolejkę odtwarzania i tworzyć własne listy. Funkcje odtwarzacza obejmują oczywiście zapętlanie i losowanie utworów z listy. Przy sterowaniu odtwarzaczem można korzystać ze skrótów klawiszowych i klawiszy multimedialnych Maca.

Niestety na Macu Winamp nie otwiera playlist stacji radiowych Shoutcast ani strumieni sieciowych. Być może ich obsługa się pojawi, gdy program znów będzie rozwijany.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!