Winamp Winamp 5.6.6.3516 Spolszczenie

Strona główna Windows Dodatki Polskie lokalizacje
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Oficjalny polski pakiet językowy dla Winampa 5.666. Opisywany pakiet językowy jest tym samym, który rozprowadzany jest wraz z plikami instalacyjnymi Winampa, ale zawiera również kilka dodatków. Kierowany jest on do użytkowników, którzy pobrali i zainstalowali program w angielskiej wersji językowej (pozbawionego języka polskiego) lub tych, którzy chcą skorzystać z dodatkowych składników, które oferuje rozszerzony pakiet lokalizacyjny.

Pakiet ten oferuje wspomniany już oficjalny polski pakiet językowy, dodatkowe schematy kolorów dla skórki nowoczesnej oraz Bento/Big Bento, skórkę klasyczną w polskiej wersji językowej, wtyczkę oferującą dostęp do polskojęzycznej pomocy online Winampa, możliwość pobrania pakietów ikon Winampa oraz pakietu wtyczek Winamp Essentials Pack.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!