r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Winamp 5.52 Build 1800

Strona główna Aktualności

O autorze

Przed chwilą pojawiła się nowa wersja odtwarzacza Winamp 5.52, jednej z tych aplikacji, których nie trzeba nikomu przedstawiać.

W najnowszej wersji autorzy skupili się głównie na poprawieni stabilności działania aplikacji. Zmiany obejmują m. in. udoskonalenie wsparcia dla plików Unicode, tagów APEv2, odczytywania i zapisywania metadanych BPM, optymalizacji działania zapytań mldb i działania Pixel shaders pod kartami graficznymi bazującymi na chipsecie Intela. Poza tym naprawiono błędy związane z zawieszaniem się aplikacji podczas próby odtwarzania nieistniejących MP3 i wycieków pamięci, zaktualizowano również wygląd skórki Bento. Pełna lista zmian dostępna jest na stronie producenta.

Najnowszą wersję aplikacji Winamp 5.52 Build 1800 Full i Lite w polskiej wersji językowej można pobrać z naszego działu PROGRAMY -> Multimedia -> Odtwarzacze plików audio i video


Aktualizacja, 18.01.2008, 13:15

Zajmująca się gromadzeniem informacji o lukach w oprogramowaniu, firma Secunia opublikowała właśnie biuletyn ostrzegający przed poważną luką w poprzednich wersjach 5.21, 5.5 i 5.51 Winampa. Przepełnienie bufora w bibliotece odpowiedzialnej za przetwarzanie metadanych może umożliwić zdalne wykonanie kodu i w konsekwencji doprowadzić do przejęcia całkowitej kontroli nad zaatakowanym komputerem. Wszystkim użytkownikom Winampa zalecamy zatem szybką aktualizację do najnowszej wersji.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.