r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Winamp 5.58 z obsługą WebM i Android OS

Strona główna Aktualności

Pojawiła się nowa wersja odtwarzacza audio-wideo Winamp 5.58 (edycja Lite i Full). Wprowadza ona poza nieznacznym odświeżeniem i przystosowaniem interfejsu aplikacji do systemu Windows 7 także kilka bardziej istotnych zmian.

Wśród nowości w wersji 5.58 pojawiło się wsparcie dla formatu wideo WebM, możliwość zakupu muzyki w sklepie 7digital, a także obsługa urządzeń bazujących na platformie Android. Poza tym twórcy skupili się także na ulepszeniach i poprawie występujących błędów. W najnowszym wydaniu udoskonalono wsparcie dla MPEG Layer 2 (MP2) w plikach AVI, pracę ze strumieniami udostępnianymi za pośrednictwem Internetu w formacie MP4, wprowadzono wsparcie Unicode w zakładkach i opcję wznawiania podcastów oraz ulepszono zapis do tagów ID3v2 informacji o ocenie utworu przez użytkownika. Aktualizacji poddano takie komponenty jak Gracenote CDDB/MusicID (2.6.205), JTFE (1.1), libogg (1.2.0), libvorbis (1.3.1) i LAME (3.98.4).

Najnowsza wersja Winampa 5.58 dostępna jest do pobrania w naszym dziale PROGRAMY -> Multimedia -> Odtwarzacze plików audio i wideo.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.