Winamp Tools Winamp Tools 10.3

Strona główna Windows Dodatki Rozszerzenia programów
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Winamp Tools to zestaw aplikacji, stworzonych, by ułatwić obsługę programu Winamp. W ich skład wchodzi narzędzie do zbierania informacji o aktualnej instalacji programu, aplikacja pozwalająca zarządzać tłumaczeniami (i tworzyć własne), narzędzie do tworzenia kopii zapasowych oraz dodatkowy program informacyjny o całym systemie operacyjnym. Całość opakowana jest wspólnym launcherem, przez co łatwiej uruchamiać poszczególne moduły.

All About Winamp

Ta aplikacja gromadzi wszelkie dane techniczne zainstalowanego aktualnie Winampa, które można odczytać z jego ustawień. Dowiemy się stąd między innymi o numerach wersji programu, ścieżkach instalacyjnych, lokalizacjach wszystkich bibliotek i plików konfiguracyjnych, przeanalizujemy doinstalowane wtyczki, elementy wizualizacji oraz aktualne ustawienia odtwarzacza.

Winamp Translation

Program stworzony w celu ułatwienia procesu zarządzania tłumaczeniami w Winampie. Umożliwia tworzenie pakietów językowych aplikacji, analizowanie już istniejących i porównywanie ich ze sobą oraz tworzenie nowych plików języków. Obsługa z wykorzystaniem krótkiego kreatora nie pozwala pominąć żadnego istotnego kroku.

Winamp Backup & Restore

Prosta w obsłudze aplikacja w formie kreatora kopii zapasowych ustawień i plików Winampa. Przy jej pomocy będziemy mogli również przywrócić wcześniej zapisane backupy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!