r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Winamp for Android 0.9.3 już w marcu

Strona główna Aktualności

Nullsoft szykuje się do wydania kolejnej wersji swojego odtwarzacza muzyki — Winampa — dla urządzeń z systemem Android. W rękach testerów znalazła się wersja 0.9.3 odtwarzacza, która zostanie oficjalnie wydana w marcu tego roku.

Kolejna wersja Winampa dla Androida będzie miała zupełnie nowy interfejs użytkownika. Ekran startowy aplikacji został wyposażony w większe, wygodniejsze przyciski. Wyszukiwanie zostało zastąpione przyciskiem umożliwiającym przeglądanie muzyki gatunkami. Całość będzie nieco ciemniejsza i gładsza. Ekran prezentujący informacje o odtwarzanym utworze został przeprojektowany, aby pasował do prostego ekranu startowego Winampa. Ponadto ekran ten został wyposażony w obsługę nowych gestów umożliwiających szybkie przejście do poprzedniego i do następnego utworu. W przyszłości będzie on również obsługiwał gest przejścia do widoku listy odtwarzania oraz pauzy przez podwójne stuknięcie. Przyciski pozwalające połączyć się z AOL Music, Google, YouTube i im podobnych mają postać estetycznych, komiksowych „dymków”. Ekran blokowania urządzenia z poziomu Winampa jest w tej wersji programu łatwiejszy w obsłudze a jego wygląd również został dopasowany do nowej szaty.

Jednak najciekawszą funkcją wprowadzoną w wersji 0.9.3 Winampa dla Androida jest integracja z Voice Search. Na razie możliwe jest jedynie wyszukiwanie muzyki i nie da się z niego skorzystać bez dotykania telefonu. Do wydania stabilnej wersji 0.9.3 programu możliwe będzie również uruchomienie odtwarzania znalezionych utworów a później również pełną kontrolę odtwarzacza. Przygotowywana właśnie wersja Winampa będzie przetłumaczona na kolejne języki.

r   e   k   l   a   m   a

Na wersję 0.9.3 Winampa trzeba jeszcze zaczekać, ale wersję 0.9.2 dla systemu Google Android można pobrać ze strony domowej projektu. Należy pamiętać, że jest to wydanie testowe i może działać niestabilnie. Ponadto użytkownicy systemu Windows mogą pobrać wersję Winampa dla swojego sytemu w dziale Programy -> Multimedia -> Odtwarzacze plików audio i wideo.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.