Wind and Water: Puzzle Battles 1.05a

Strona główna Windows Gry Logiczne i karciane
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Nietuzinkowa i zmyślna gra logiczna zmuszająca do wykazania się nie lada błyskotliwością, pomysłowością i kreatywnym myśleniem.

Gra wydaje się na pozór łatwa, z gatunku tych, gdzie wystarczy poznać główną zasadę działania (w tym wypadku mechanizm przesuwania klocków) i droga do zwycięstwa staje przed nami otworem. Wind and Water: Puzzle Battles jest jednak bardziej rozbudowana pod tym względem. Autorzy oddali do dyspozycji 3 zróżnicowane tryby rozgrywki (Story, Arcade, Puzzle) z podziałem na ilość graczy oraz poziomy trudności. Dodatkowo znajduje się ciekawy samouczek (Tutorial) oraz specjalny dodatek (Extra), w którym możemy między innymi śledzić na bieżąco nasze postępy i rezultaty osiągnięte na poszczególnych etapach gry.

Być może Wind and Water: Puzzle Battles nie powala ogólną oprawą audiowizulną, ale z pewnością potrafi przyciągnąć do komputera na długie godziny i zapewnić dobrą rozrywkę

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!