reklama

Window Snyder odchodzi z Mozilli

Strona główna Aktualności

O autorze

Window Snyder, szefowa ds. bezpieczeństwa w Mozilli, ogłosiła na swoim oficjalnym blogu, że z końcem tego roku odchodzi z fundacji. Nie podała konkretnych informacji na temat swojej decyzji, wspomniała tylko, że po odejściu zajmie się czymś nowym, równie pasjonującym jak jej dotychczasowa praca.

W branży bezpieczeństwa Snyder znana jest od dłuższego czasu. Dla Fundacji Mozilla pracuje od ponad dwóch lat. Miała olbrzymi wpływ na strategię bezpieczeństwa oferowanych przez Mozillę produktów. To ona odpowiedzialna jest za wszystkie prace nad nowymi funkcjami związanymi z bezpieczeństwem oraz usuwanie wykrytych w aplikacjach błędów i luk, które stanowić mogą zagrożenie dla użytkowników. Snyder zanim trafiła do Mozilli pracowała w Microsofcie, wspierając grupę odpowiedzialną za tworzenie pakietu zbiorczych aktualizacji i poprawek - Service Pack 2 dla systemu Windows XP.

Obowiązki Window Snyder przejmą od początku przyszłego roku Johnathan Nightingale, Lucas Adamski, Brandon Sterne i Mike Shaver.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama