WindowManager WindowManager 7.7.0

Strona główna Windows Akcesoria Rozszerzenia i powłoki pulpitu
Pobierz​ program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

WindowManager to narzędzie do zapamiętywania i przywracania układu i rozmiaru okien na pulpicie.

Program oferuje wiele opcji, dzięki którym użytkownik może dostosować jego działanie do własnych potrzeb, określając reguły związane ze sposobem wyświetlania poszczególnych okien. Znajdziemy tu również możliwość zdefiniowania skrótów klawiaturowych pozwalających na szybkie utworzenie nowych zasad uruchamiania wskazanych aplikacji czy też korzystania z wcześniejszych przygotowanych rozwiązań.

Co ciekawe, WindowManager oferuje możliwość zablokowywania rozmiaru i pozycji okien, dzięki czemu otworzy się ono zawsze w tym samym miejscu niezależnie od tego, czy zostanie ono w trakcie pracy przesunięte przez użytkownika. Narzędzie – po uprzednim skonfigurowaniu – może także wykonywać proste czynności przy użyciu myszy i klawiatury, automatycznie uruchamiać wskazane aplikacje i nie tylko.

WindowManager współpracuje zarówno w Eksploratorem Windows, jak i rozmaitymi programami. Niektórzy użytkownicy z pewnością docenią fakt, że aplikacja radzi sobie z obsługą wielu monitorów, a dodatkowo pozwala na utworzenie kilku profili.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!