WindowPadX 1.2.2

Strona główna Windows Akcesoria Rozszerzenia i powłoki pulpitu
Pobierz​ program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

WindowPadX to rozszerzona wersja programu Window Pad, która pozwala na dostosowywanie sposobu wyświetlania okien w systemie operacyjnym Windows.

Niekiedy możemy spotkać się z sytuacją, w której po uruchomieniu danego programu za każdym razem musimy ręcznie zmieniać rozmiar i umiejscowienie okna na ekranie. Z myślą o takich użytkownikach powstało narzędzie WindowPadX, które może zapamiętać położenie i wielkość okna, a następnie, kiedy włączymy daną aplikacje, automatycznie dostosuje wspomniane parametry, dzięki czemu użytkownik zaoszczędzi nieco czasu.

WindowPadX skierowany jest również do osób pracujących na kilku monitorach. Możemy na przykład szybko zminimalizować wszystkie otwarte okna, przesuwać je między ekranami i nie tylko. Co istotne, wykonywanie tych operacji, a także działań opisanych w powyższym akapicie, możliwe jest także przy użyciu skrótów klawiaturowych. Dzięki nim łatwo i szybko zmaksymalizujemy bądź zminimalizujemy okna (także do zasobnika systemowego), zablokujemy wybrane okno na górze ekranu, a także nadamy efekt przezroczystości wybranym oknom.

To jednak nie wszystko, w WindowPadX możemy skonfigurować klawisze funkcyjne odpowiedzialne za działanie myszy (np. przesuwanie kursora na środek ekranu).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!