r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Windows 10 App Remover 1.2

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Windows 10 App Remover to niewielkie i bardzo proste w obsłudze narzędzie do usuwania aplikacji domyślnie wbudowanych w systemie Windows 10. Potrafi ono działać także w drugą stronę, z jego pomocą zainstalujemy na naszym komputerze brakujące komponenty.

Praca z programem nie powinna przysporzyć problemów nawet początkującemu użytkownikowi. Po uruchomieniu Windows 10 App Remover wyświetla w obrębie okna wszystkie składniki, które możemy usunąć/zainstalować w naszym systemie Windows. Lista obsługiwanych komponentów zawiera m.in. 3D Builder, Kalkulator, Kalendarz, Pocztę, One Note, Windows Store i wiele innych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Seba228215   7 #4 18.04.2017 20:48

@Anonim (niezalogowany): Nawet aplikację połącz ? Tak się nazywa ta apka i jest zbędna.

  #3 18.04.2017 12:08

Poza Edge możesz wszystko wyinstalować za pomocą CCleanera. Ja zostawiłem tylko kalkulator :)

Seba228215   7 #2 18.04.2017 11:00

Nadal brak usunięcia Edge, Cortana, One Drive, czy też jakiegoś śmieciowego połącz... Lipa. Kiedy obsługa usuwania wszystkiego z tego Metro ? Chcę np zostawić kalkulator, edge, sklep, ewentualnie sticky notes, ale widzę, że nawet i sticky notes nie ma tam w tej apce...

  #1 18.04.2017 10:34

CCleaner ma to oddawna więc po co jakaś jeszcze apka??

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.