r   e   k   l   a   m   a
reklama

Windows 10 SDK z licencją na maszynę wirtualną do stycznia 2018r.

Strona główna Aktualności

O autorze

Microsoft postanowił zachęcić programistów do tworzenia aplikacji dla systemu Windows 10 na platformę UWP i udostępnił nowy pakiet Windows 10 SDK, w którym znajdziemy teraz między innymi maszynę wirtualną z testową, dwumiesięczną wersją Windows 10 Enterprise oraz Visual Studio 2017. Maszyna wirtualna zostanie wyłączona 15 stycznia 2018 roku.

Do tego czasu użytkownicy mogą za darmo pobierać pakiet, wybierając przy tym maszynę, z której będą chcieli korzystać. Do wyboru VMWare, Hyper-V, VirtualBox lub Parallels. Jeśli nie dysponujemy szybkim łączem, trzeba się przygotować na długie pobieranie – cały zestaw ma 20 GB, ale składa się z wszystkiego co potrzebne, by zacząć tworzyć programy dla UWP.

W jego skład wchodzą między innymi: testowy Windows 10 Fall Creators Update Enterprise (Build 201710), Visual Studio 2017, narzędzia i SDK Windows developer, przykładowe aplikacje Windows UWP oraz możliwość korzystania z dystrybucji Linuksa.

Pakiet Windows 10 SDK dostępny jest do pobrania bezpośrednio na stronie Microsoftu.

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNajsłynniejsze kanały na YouTubie. W Polsce często nieznane