Windows 10 Transformation Pack 7.0

Strona główna Windows Akcesoria Rozszerzenia i powłoki pulpitu
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Windows 10 Transformation Pack to specjalny pakiet, dzięki któremu da się upodobnić systemy Windows XP, Vista, 7 i 8 do nowszego systemu operacyjnego firmy Microsoft, jakim jest Windows 10. To zarówno nakładka graficzna, jak i zbiór dodatkowych narzędzi i aplikacji.

Aplikacja stanowi w głównej mierze nakładkę graficzną, która umożliwia pełną zmianę wyglądu systemu Windows. Dzięki wykorzystaniu w pełni odblokowanych skórek, znacznie zmienia kompozycję wizualną i upodabnia ją do prostej, płaskiej dostępnej w systemie Windows 10. Oprócz tego pakiet zawiera i podmienia ikony i powiadomienia dźwiękowe na te znane z nowszej edycji, modyfikuje tapety i ekran logowania, a także pasek zadań i Menu Start. Zamiast standardowego menu wprowadza zmodyfikowane, gdzie możliwe jest tworzenie kafelków.

Kolejnym zmienionym elementem jest pasek wyszukiwania umieszczony zaraz przy przycisku menu. Oczywiście nie jest to asystent Cortana, lecz szybki dostęp do wyszukiwarki dostępnej w domyślnej przeglądarce internetowej. W ramach pakietu Windows 10 Transformation Pack instalowany jest także niewielki program Desktops, który odpowiada za funkcję wirtualnych pulpitów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!