r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Windows 10 Update Disabler 1.0

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Windows 10 Update Disabler służy do zablokowania usługi Windows Update, tak by Windows 10 niespodziewanie dla nas nie zaczął się nagle aktualizować.

Program instaluje w systemie usługę korzystającą z nieudokumentowanego API Windowsa, sprawdzającą aktywność Windows Update, a następnie próbuje ją ubić.

r   e   k   l   a   m   a

Program po rozpakowaniu z ZIP należy uruchomić w konsoli systemowej (cmd.exe) z uprawnieniami administracyjnymi. W katalogu, do którego program został rozpakowany, należy wpisać polecenie UpdaterDisabler.exe -install (oraz oczywiście nacisnąć Enter).

Aby przywrócić działanie Windows Update, należy usługę wyłączyć. Najlepiej zrobić to w konsoli (z uprawnieniami administracyjnymi), wydając polecenie UpdaterDisabler.exe -remove.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Windows 10 Update Disabler, czyli jak usługą zablokować usługę (niechcianych) aktualizacji

140
OPROGRAMOWANIE 01.12.2016 | Adam Golański

Aktualizacje Windowsa 10 potrafią niekiedy popsuć krew użytkownikom, a decyzja Microsoftu by je narzucać użytkownikom bez możliwości jakiegokowiek wpływu na to, co i kiedy instalowane będzie, też nie wszystkim się podoba. Ci wszyscy, którzy chcą zapanować nad zachowaniem „dziesiątki” w tej kwestii mogą teraz skorzystać z Windows 10 Update Disablera. Ten nowy program instaluje w systemie usługę, która blokuje aktywność usługi Windows Update. Witalij PainteRMasłow, znany twórca wielu ładnych programików i skórek dla Windowsa, zauważył słusznie, że modyfikowanie Rejestru w celu blokowania…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.