Windows 10 Update Disabler 1.0

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Windows 10 Update Disabler służy do zablokowania usługi Windows Update, tak by Windows 10 niespodziewanie dla nas nie zaczął się nagle aktualizować.

Program instaluje w systemie usługę korzystającą z nieudokumentowanego API Windowsa, sprawdzającą aktywność Windows Update, a następnie próbuje ją ubić.

Program po rozpakowaniu z ZIP należy uruchomić w konsoli systemowej (cmd.exe) z uprawnieniami administracyjnymi. W katalogu, do którego program został rozpakowany, należy wpisać polecenie UpdaterDisabler.exe -install (oraz oczywiście nacisnąć Enter).

Aby przywrócić działanie Windows Update, należy usługę wyłączyć. Najlepiej zrobić to w konsoli (z uprawnieniami administracyjnymi), wydając polecenie UpdaterDisabler.exe -remove.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!