Windows 10 Virtual Desktop Enhancer Windows 10 Virtual Desktop Enhancer 0.9.1 beta

Strona główna Windows Akcesoria Rozszerzenia i powłoki pulpitu
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Windows 10 Virtual Desktop Enhancer to niewielki dodatek, który rozszerza możliwości systemowych wirtualnych pulpitów w Windowsie 10. Aplikacja pozwala na ustawianie dowolnej tapety na każdym z ekranów, dodawanie im nazw oraz obsługę przy pomocy nowych skrótów klawiszowych.

Dzięki takim możliwościom, przełączanie się pomiędzy pulpitami będzie bardziej intuicyjne: oprócz nowego układu okien, zobaczymy bowiem także komunikat z nazwą ekranu oraz nową tapetę.

Korzystanie z programu wymaga niestety nieco więcej zaangażowania użytkownika, niż można by się tego spodziewać – ustawienia edytowane są w formie tekstowej i wymagają ręcznego wpisywania parametrów w pliku settings w katalogu z programem.

Dokument nie jest jednak rozbudowany, a jego składnia czytelna i intuicyjna. Co więcej, na stronie projektu, producent udostępnia szczegółową instrukcję jak z niego korzystać (wraz z przykładami). W praktyce wystarczy kilka minut na wstępną konfigurację, aby później cieszyć się z rozszerzonych opcji w w systemowym Widoku zadań.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!