r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Windows 10 Virtual Desktop Enhancer 0.9.1 beta

Strona główna Windows Akcesoria Rozszerzenia i powłoki pulpitu
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Windows 10 Virtual Desktop Enhancer to niewielki dodatek, który rozszerza możliwości systemowych wirtualnych pulpitów w Windowsie 10. Aplikacja pozwala na ustawianie dowolnej tapety na każdym z ekranów, dodawanie im nazw oraz obsługę przy pomocy nowych skrótów klawiszowych.

Dzięki takim możliwościom, przełączanie się pomiędzy pulpitami będzie bardziej intuicyjne: oprócz nowego układu okien, zobaczymy bowiem także komunikat z nazwą ekranu oraz nową tapetę.

Korzystanie z programu wymaga niestety nieco więcej zaangażowania użytkownika, niż można by się tego spodziewać – ustawienia edytowane są w formie tekstowej i wymagają ręcznego wpisywania parametrów w pliku settings w katalogu z programem.

Dokument nie jest jednak rozbudowany, a jego składnia czytelna i intuicyjna. Co więcej, na stronie projektu, producent udostępnia szczegółową instrukcję jak z niego korzystać (wraz z przykładami). W praktyce wystarczy kilka minut na wstępną konfigurację, aby później cieszyć się z rozszerzonych opcji w w systemowym Widoku zadań.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Virtual Desktop Enhancer ulepsza wirtualne pulpity w Windowsie 10

55
22.02.2017  •  Oskar Ziomek

Jedną z nowości w dniu premiery Windowsa 10 była obsługa wirtualnych pulpitów – funkcji od tego momentu po raz pierwszy obsługiwanej natywnie w systemie. W porównaniu do uniksowych implementacji było to jednak dość toporne rozwiązanie. W efekcie użytkownicy, którzy na co dzień korzystali z wirtualnych pulpitów dzięki programom firm trzecich już wcześniej, prawdopodobnie nie zostali przekonani do przerzucenia się na systemowe rozwiązanie w „dziesiątce”. Teraz sytuacja może nie być już tak oczywista, dzięki Windows 10 Virtual Desktop Enhancer – aplikacji rozszerzającej możliwości systemowych…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.