reklama

Windows 10 według Microsoftu najlepszy do wielozadaniowości

Strona główna Aktualności

O autorze

Hodowca maszyn wirtualnych i psów, poza tym stary linuksiarz, bonvivant i śmieszek. W 2012 roku napisał na DP o algorytmie haszowania Keccak i wciąż pamięta, jak on działa.

Jeśli jeszcze nie przekonaliście się do Windows 10, to najwyższy czas ulec i pogodzić się z nowym, wspaniałym systemem operacyjnym z Microsoftu. Firma z Redmond nie ustaje w medialnej ofensywie, mającej na celu przekonać niedowiarków, że korzystanie z jakichkolwiek innych rozwiązań nie ma dziś sensu. Mogliśmy już obejrzeć filmiki wychwalające nowe menu Start, nową przeglądarkę Edge, a teraz dowiadujemy się, że Windows 10 ma być najlepszym rozwiązaniem w kwestii wielozadaniowości.

Przygotowany w tym celu film pokazuje takie „innowacje” jak wirtualne pulpity, ulepszone kafelkowanie Aero Snap (pozwalające umieścić na ekranie jednocześnie „aż” cztery okna) czy widok zadań, pozwalający przełączać się szybko między otwartymi oknami. Najwyraźniej w Microsofcie idea narzędzi, które nie rozpraszają, nie chwyciła – w Windows 10 najważniejsze jest robienie wielu rzeczy jednocześnie.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama