r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Windows 10 według Microsoftu najlepszy do wielozadaniowości

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Jeśli jeszcze nie przekonaliście się do Windows 10, to najwyższy czas ulec i pogodzić się z nowym, wspaniałym systemem operacyjnym z Microsoftu. Firma z Redmond nie ustaje w medialnej ofensywie, mającej na celu przekonać niedowiarków, że korzystanie z jakichkolwiek innych rozwiązań nie ma dziś sensu. Mogliśmy już obejrzeć filmiki wychwalające nowe menu Start, nową przeglądarkę Edge, a teraz dowiadujemy się, że Windows 10 ma być najlepszym rozwiązaniem w kwestii wielozadaniowości.

Przygotowany w tym celu film pokazuje takie „innowacje” jak wirtualne pulpity, ulepszone kafelkowanie Aero Snap (pozwalające umieścić na ekranie jednocześnie „aż” cztery okna) czy widok zadań, pozwalający przełączać się szybko między otwartymi oknami. Najwyraźniej w Microsofcie idea narzędzi, które nie rozpraszają, nie chwyciła – w Windows 10 najważniejsze jest robienie wielu rzeczy jednocześnie.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.