r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Windows 10 ze schowkiem w chmurze. Synchronizacja także z Androidem

Strona główna Aktualności

O autorze

Na dziobie okrętu. Stawia znaczące nad znaczonym, lubi czapki z daszkiem, teorię gier, tłumaczenia maszynowe i karabiny maszynowe.

Rozwinięciem podpięcia instalacji Windowsa 10 do Microsoft Graph będzie po jesiennej aktualizacji dostępność schowka synchronizowanego pomiędzy urządzeniami. I nie chodzi tu tylko o urządzenia z Windowsem.

Kopiowanie treści do sieciowego schowka będzie odbywać się w sposób podobny do dotychczasowego: na przykładzie PowerPointa zaprezentowano nową pozycję w menu kopiowania. Po jej wybraniu dane zostaną zapisane nie w lokalnym schowku, lecz w chmurze.

O ile korzystanie ze schowka będzie wyglądać podobnie na innym komputerze z Windowsem (nowa opcja wklejania i menu wyświetlane po wciśnięciu Ctrl+V), to jak Microsoft ma zamiar dostarczyć dane np. na smartfony z Androidem? Dzięki swojej klawiaturze Swift.

r   e   k   l   a   m   a

Pojawi się w niej nowy panel, na którym możliwe będzie wybranie danych do wklejenia, jakie wcześniej wysłaliśmy z komputera. Własny schowek w Swifcie był dostępny już wcześniej, odtąd, dzięki Microsoft Graph, zyskają do niego dostęp maszyny z Windowsem 10.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.