r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Windows 7 Beta 1 (nieoficjalnie) w sieci

Strona główna Aktualności

Wygląda na to, że Microsoft nie był w stanie utrzymać pierwszej oficjalnej bety Windows 7 w tajemnicy do stycznia, kiedy to według wcześniejszych zapowiedzi miała zostać publicznie udostępniona wszystkim zainteresowanym - obrazy ISO z buildem numer 7000 pojawiły się właśnie na wielu serwisach torrentowych i jak potwierdził serwis Neowin, zawierają one faktycznie to, co sugerują nazwy.

Ciężko powiedzieć, czy build 7000 faktycznie okaże się zapowiadanym wydaniem "Beta 1", który prawdopodobnie zostanie udostępniony podczas styczniowych targów CES, niemniej Adrian Kingsley-Hughes na ZDNet zdążył już wstępnie przetestować tą kompilację i rozpływa się z zachwytu. Twierdzi, że jakość tej bety jest bardzo wysoka, znacznie wyższa niż testowane przez niego dotychczas bety produktów Microsoft. Autor relacji pokusił się nawet o stwierdzenie, że da się na niej normalnie pracować. Pod względem wydajności kompilacja 7000 wypada ponoć zdecydowanie lepiej niż poprzednie. Nie ma natomiast nowych elementów funkcjonalności (poza domyślnym włączeniem nowego paska zadań, którego we wcześniejszych buildach trzeba było ręcznie aktywować), jeśli Microsoft szykuje jakieś niespodzianki pod kątem finalnej wersji RTM - póki co trzyma je jeszcze w rękawie.

Przypominamy, że jeśli zdarzy Wam się dostać w swoje ręce - teraz czy w styczniu - wersję beta Windows 7, najlepiej podchodzić do niej z dużą dozą ostrożności i w żadnym wypadku nie traktować jej jeszcze jako system do pracy na produkcyjnej stacji roboczej. Testy przeprowadzać najlepiej w środowisku wirtualnym - na przykład korzystając z bezpłatnego Virtual PC 2007 SP1 - lub na osobnym dysku twardym bez żadnych istotnych danych.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.