r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Windows 7 RC dostępny tylko do czwartku

Strona główna Aktualności

Przypominamy, że już tylko dwa dni zostały chętnym na ściągnięcie Windows 7 Release Candidate. Microsoft udostępnia do pobrania darmową, testową wersję do 20 sierpnia 2009.

W czerwcu informowaliśmy, iż możliwość ściągnięcia skończy się wcześniej. Firma przesunęła jednak datę o pięć dni. Po najbliższym czwartku na oficjalnej stronie Windows 7 RC będzie można zdobyć jedynie klucz do systemu operacyjnego.

Microsoft przypomina także, że wersja Release Candidate przestanie działać po 1 czerwca 2010. Od marca natomiast system operacyjny będzie się restartował po każdych dwóch godzinach pracy. Jeśli użytkownik zechce dalej pracować na Windows 7, niezbędne będzie zainstalowanie finalnej wersji przed tym terminem.

Przypominamy, że niektórzy użytkownicy mogą już skorzystać z finalnej wersji systemu Windows 7. Mowa tu przede wszystkim o posiadaczach Software Assurance, subskrypcji MSDN, MSDN AA, TechNet oraz zaproszonych do programu beta. Pozostali muszą poczekać do światowej premiery Windows 7, która nastąpi 22 października tego roku.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.