r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Windows 7 RC ukończony, premiera 5 maja

Strona główna Aktualności

Windows 7 w wersji Release Candidate został już ukończony. Pojawi się publicznie do pobrania 5 maja, a już 30 kwietnia rozpocznie się zamknięty program beta polskiej wersji systemu skupiony na jakości tłumaczenia.

Neowin podaje, że oficjalny numer kompilacji wersji RC to 7100.0.winmain_win7rc.090421-1700. Jak można odczytać z tego oznaczenia, build został skompilowany 21 kwietnia. Podobnie jak w przypadku wersji beta, również wersja Release Candidate zostanie wydana publicznie i każdy zainteresowany będzie mógł pobrać ją i przetestować we własnym zakresie.

Faza RC to już właściwy moment na uruchamianie także lokalnych programów mini-beta, w których testowane są zlokalizowane wersje systemu - testy prowadzone są jednak tylko pod kątem jakości tłumaczenia i takich szczegółów jak np. dopasowania przetłumaczonych tekstów (często dłuższych) do ramek i przycisków. Polski program mini-beta dla zaproszonych przez polski oddział Microsoftu testerów rozpocznie się już 30 kwietnia. Build, który będą oni testować nie jest jeszcze skompilowany.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.