r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Windows 7 Release Candidate 1 już 5 maja

Strona główna Aktualności

Na stronie dla partnerów Microsoft poinformował, że pierwszą wersję kandydującą systemu Windows 7 udostępni 5 maja. Tym samym potwierdziły się wcześniejsze informacje pochodzącej z przypadkowo opublikowanej przez Microsoft strony.

W ogłoszeniu napisano także, że subskrybenci MSDN i TechNetu mogą już pobierać wersję RC. W chwili pisania tego newsa nie była ona jednak jeszcze dostępna. Zapewne pojawi się w ciągu najbliższych godzin.


Aktualizacja, 19.04.2009, 11:59

Microsoft usunął informacje o udostępnieniu wersji kandydującej, zamiast nich podana jest stara informacja o wersji beta. Wygląda to na kolejną, być może zamierzoną, pomyłkę przy publikacji ogłoszeń. Z informacji przekazanych na Microsoft Online Concierge Chat wynika, że dostęp do wersji RC dostali tylko partnerzy OEM, tacy jak Dell czy Siemens.


Aktualizacja, 22.04.2009, 23:03

Pracownik Microsoftu potwierdził, że wersja RC zostanie wydana 5 maja. Ponadto poinformował, że 30 kwietnia rozpocznie się beta polskiej wersji Windows 7, skupiona głównie na jakości polskiego tłumaczenia.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.