r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Windows 7 Touch Pack - gratka dla posiadaczy Tablet PCs

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Microsoft na blogu zespołu produktowego Windows poinformował o specjalnym pakiecie Touch Pack for Windows 7 z aplikacjami przystosowanymi do ekranów dotykowych.

Już rok temu Microsoft zaprezentował nowe funkcje wielodotykowe w Windows 7. Pierwotnie pojawiły się one już w Microsoft Surface. Teraz, gdy w rozbudowaną obsługę ekranów dotykowych wyposażony został sam system Windows, Microsoft opracował zestaw aplikacji korzystających z tych funkcji.

Aplikacje wchodzące w skład zestawu mają na celu wyłączenie zademonstrowanie możliwości funkcji wielodotykowych w Windows 7. W pakiecie znajdują się Microsoft Surface Globe pracujący na silniku Virtual Earth 3D, Microsoft Surface Collage do przeglądania zdjęć, reagujący na dotyk wygaszacz ekranu Microsoft Surface Lagoon, gra logiczna Microsoft Blackboard i zręcznościowa Microsoft Rebound oraz Microsoft Garden Pond, w którym można wodować modele origami na wirtualnym jeziorze. Wszystkie aplikacje wraz ze screenami są opisane bardziej szczegółowo na blogu zespołu Windows.

Touch Pack dla Windows 7 będzie dostępny na początku tylko w kanale OEM - integratorzy sprzętu będą mogli preinstalować na kompatybilnych komputerach wszystkie lub wybrane aplikacje wchodzące w skład pakietu. W przyszłości Microsoft nie wyklucza jednak szerszego udostępnienia dodatku.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.