r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Windows 7 będzie otwierać się szybciej ;-)

Strona główna Aktualności

Otwarcie Windows XP było dziecinnie proste, Vista tę sprawę nieco skomplikowała i trzeba było nieźle nagimnastykować się, by ją otworzyć. W Windows 7 nie będzie to trudniejsze, niż otwarcie filmu DVD.

Chodzi oczywiście nie o czas uruchamiania systemu, tylko otwarcia pudełka :-) Wbrew pozorom ta kwestia nie jest taka banalna, jak mogłoby się wydawać. Nowy projekt pudełek w Windows Vista i Office 2007 miał swój cel - chodziło o ograniczenie zjawiska piractwa i wprowadzania do obrotu fałszywych, podrobionych kopii systemu imitujących oryginalne. Fikuśne pudełko było jednym z zabezpieczeń, bo fałszerzom trudniej było takie zdobyć, ale każdy kij ma dwa końce - do otwarcia pudełka Microsoft musiał opublikować specjalną instrukcję...

Pudełko Windows 7 będzie otwierać się tak, jak zwykłe opakowanie DVD, ale nadal zachowa swój unikalny kształt znany z pudełek Visty i Office 2007. Ponadto nowy box będzie o około 40% lżejszy i przyjazny środowisku, w pełni nadający się do odzysku. W środku znajdziemy natomiast tylko nośnik z systemem oraz broszurę "Szybki start".

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.