Windows 7 dostępny dla posiadaczy Software Assurance

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Zgodnie z harmonogramem dzień po subskrybentach TechNetu i MSDN dostęp do finalnej wersji Windows 7 otrzymują firmy i użytkownicy z wykupionym rozszerzeniem Software Assurance.

Software Assurance to specjalne rozszerzenie umowy licencjonowania grupowego Microsoftu, które zapewnia szereg dodatkowych korzyści do licencji - przede wszystkim prawo do użytkowania najnowszej dostępnej wersji produktu. Software Assurance można wykupić także do licencji OEM. Tak czy inaczej od dzisiaj posiadacze SA mogą pobierać system Windows 7 w wersji Enterprise (standardowej oraz upgrade).

Już 23 sierpnia Windows 7 Professional w angielskiej wersji językowej wraz z kluczami będą mogli pobierać firmy posiadające Microsoft Action Pack Subscription. Data ogólnoświatowej dostępności systemu Windows 7 to 22 października.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNowość w Mapach Google. Nawigacja będzie skuteczniejsza