Windows 7 i to natychmiast!

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Niektórzy użytkownicy Windows 7 są tak zadowoleni z pierwszej bety, że uruchomili specjalną kampanię skierowaną do Microsoftu żądając wydania Windows 7 już teraz.

Jestem wielkim fanem Windows 7 i uwielbiam to, co zrobił Microsoft w pierwszej becie - pisze pomysłodawca akcji na jej stronie głównej. Dość tych bet - wydajcie wersję finalną natychmiast! - apeluje do Microsoftu. Zachęca również odwiedzających do podpisywania się pod tą petycją. Aktualnie swój głos na "tak" oddało ponad 2100 użytkowników.

Oczywiście nie należy spodziewać się, że Microsoft poważnie potraktuje tego typu akcje. Wersja beta to wersja beta i jak sama nazwa wskazuje, nie nadaje się do wydania. Osoby żądające natychmiastowego wydania Windows 7 sprawiają natomiast wrażenie, delikatnie mówiąc, bardziej fanatyków niż świadomych użytkowników. Zresztą Microsoft już jakiś czas temu zapowiedział, że będzie jeszcze jedna przedpremierowa edycja - wersja kandydująca (Release Candidate).

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNetflix mówi, że ma czyste ręce. Nie zbieramy o was danych