reklama

Windows 7 już 3 października?

Strona główna Aktualności

O autorze

Dotychczas spodziewano się, że Windows 7 pojawi się na przełomie 2009 i 2010 roku. Wygląda jednak na to, że zostanie wydany już na początku października.

Informacje takie podaje serwis Ars Technica powołując się na szwedzki blog Microsoftu przeznaczony dla partnerów. W chwili pisania tego newsa wpis w blogu, do którego linkuje Ars Technica jednak nie był dostępny. Miało z niego wynikać, że 26 lutego odbędzie się Microsoft Windows 7 Summit. Na początku kwietnia, po targach CeBIT miałaby zostać wydana wersja kandydująca. Na czerwiec, lipiec i sierpień planowane są prezentacje Windows 7. Szacowaną datą wydania wersji RTM jest 3 października. Spekuluje się też, że w lutym Microsoft wyda kolejny build dla testerów.

Powyższe informacje mają charakter pogłosek. Microsoft nadal oficjalnie nie podaje żadnych konkretnych dat wydania Windows 7. W każdym razie należy pamiętać, że podobnie jak w przypadku Visty, od RTM (released to manufacture) do ukazania się nowego Windows w sklepach (general availability) może upłynąć kilka miesięcy, szczególnie dla mniej popularnych wersji językowych, w tym takich jak polska.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić