reklama

Windows 7 na Święta 2009 - to już (prawie) oficjalne

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Podczas konferencji WinHEC Doug Howe, jeden z menedżerów Microsoftu w swoim wystąpieniu wygłosił najpoważniejsze jak do tej pory oświadczenie co do daty premiery Windows 7.

Z prezentacji nieco tajemniczego jak na razie projektu Velocity i tego, co Howe mówił wynikało dość jednoznacznie, że Microsoft planuje wydać nową wersję systemu Windows w trzecim kwartale przyszłego roku. Wszystko tak, by zdążyć przed szałem zakupów związanym ze Świętami Bożego Narodzenia. Po sesji w rozmowie z Iną Fried z serwisu CNET Howe potwierdził: zdecydowanie skoncentrujemy się na terminie przedświątecznym.

W przeciwieństwie do Windows Vista (w trakcie tworzenia znanego jako Longhorn), tym razem Microsoft bardzo niechętnie mówi o planowanej dacie wydania nowego systemu - żadne prawdziwie oficjalne oświadczenie jeszcze nie padło. Ma to jednak sens - doświadczenie pokazuje bowiem, że późniejsze przesuwanie terminu źle wpływa na wizerunek firmy i opinię o samym produkcie...

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama