r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Windows 7 na konferencjach PDC i WinHEC

Strona główna Aktualności

Microsoft potwierdził, że uczestnicy nadchodzących dużych konferencji Professional Developers Conference i Windows Hardware Engineering Conference otrzymają wczesną wersję systemu operacyjnego Windows 7.

Konferencja PDC odbędzie się w dniach 27-30 października w Los Angeles. Jej uczestnicy będą mieli możliwość uczestniczenia w 21 sesjach poświęconych programowaniu pod najnowszą wersję Windows. Swoje keynote wygłosi Bob Muglia odpowiedzialny za dział narzędzi i serwerów oraz Ray Ozzie zajmujący stanowisko Chief Software Architect. Opowiedzą oni o nowej platformie dla tzw. Cloud Computing, czyli usług realizowanych na serwerach dostawcy, czyli w miejscu będącym dla użytkownika abstrakcyjną chmurą Internetu. Wygłoszone zostanie także drugie keynote, w którym Ozzie razem ze Stevenem Sinofskym kierującym rozwojem Windows 7 przedstawią ten system. Następnie dołączą do nich jeszcze Scott Guthrie i David Treadwell w celu szczegółowego omówienia nowości w platformach Win32 i .NET.

Z kolei WinHEC będzie mieć miejsce w dniach 5-7 listopada, też w Los Angeles. Tutaj także wystąpi Sinofsky, tym razem w towarzystwie Jona DeVaana odpowiedzialnego za dział Windows. Drugie keynote wygłosi Bill Laing i poświęcone zostanie ono Windows Server.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.