Windows 7 od jutra w MSDN AA

Strona główna Aktualności

O autorze

Microsoft poinformował, że system Windows 7 zostanie 6 sierpnia wydany do programu MSDN AA, a w ELMS pojawi się 15 sierpnia. Tak jak można było przypuszczać, studentom udostępniona zostanie wersja Professional.

Informacja ta pojawiła się na łamach oficjalnej nowozelandzkiej strony Imagine Cup w ramach serwisu Facebook. Mówiąc ściślej głosi ona, że Windows 7 przekazany zostanie do MSDN AA 6 sierpnia. Można także z dużą dozą prawdopodobieństwa podejrzewać, że równocześnie oprogramowanie zostanie udostępnione w TechNecie i pełnej wersji MSDN. W systemie elektronicznej dystrybucji ELMS Windows 7 pojawi się jednak dopiero 15 sierpnia.

Microsoft potwierdził równocześnie, że Windows 7 nie zobaczymy - przynajmniej na razie - w programie Dreamspark. My przypominamy natomiast o tym, że fakt udostępnienia przez Microsoft Windows 7 Professional w MSDN AA nie zawsze automatycznie oznacza, że system ten od razu pojawi się w witrynie pobierania ELMS. W wielu przypadkach nowe oprogramowanie musi zostać dodane ręcznie przez administratora programu MSDN AA na konkretnej uczelni.

© dobreprogramy

Komentarze