r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Windows 7 szybciej niż planowano?

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Integratorzy OEM zwykle są lepiej poinformowani niż media i użytkownicy - jeśli wierzyć ich doniesieniom, Windows 7 może zostać ukończony szybciej, niż planowano.

Oficjalny harmonogram mówi o skierowaniu do produkcji (czyli wydaniu wersji RTM) systemu Windows 7 w październiku tego roku. Niemniej producenci sprzętu spodziewają się, że nastąpi to prędzej. Angielska finalna wersja systemu według ich informacji ma być wydana w sierpniu, chińska wersja (i prawdopodobnie kolejne) - w październiku.

Microsoft oczywiście nie potwierdza tych informacji i nadal utrzymuje, że premiera systemu nastąpi dopiero w styczniu 2010 roku. Te dwie daty - sierpień 2009 i styczeń 2010 - wcale jednak nie kolidują ze sobą i obie mogą być prawdziwe. System może być ukończony już w sierpniu, ale premiera odbędzie się jak zwykle później. Mówi się, że z uwagi na sytuację ekonomiczną na świecie Microsoft celowo będzie opóźniał oficjalną premierę.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.