r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Windows 7 w Parallels 4.0 na Panterze Śnieżnej

Strona główna Aktualności

Parallels, firma zajmująca się oprogramowaniem do wirtualizacji, powiadomiła o wydaniu uaktualnienia swojego produktu adresowanego do użytkowników komputerów osobistych z systemem Mac OS X i procesorem Intel. Najnowsza aktualizacja wydanego w listopadzie Parallels Desktop For Mac 4.0, oznaczona symbolem Build 3810, została przygotowana do pracy z nowymi systemami operacyjnymi. Po pierwsze, maszyna wirtualna jest już przygotowana do instalacji Windows 7 jako systemu gościnnego. Po drugie, oprogramowanie zostało zaktualizowane, aby pracować na najnowszej wersji Mac OS X, oznaczonej 10.6, czyli Pantera Śnieżna (Snow Leopard).

Wsparcie dla obu nie wydanych jeszcze systemów jest na razie eksperymentalne, ale firma ma nadzieję dopracować produkt do oficjalnej premiery zarówno od strony pracy na Mac OS X 10.6 jak i instalacji i uruchamiania Windows 7 na maszynie wirtualnej.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.