r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Windows 7 w Polsce bez pakietu rodzinnego

Strona główna Aktualności

Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, na polskim rynku nie będzie oferowany system Windows 7 w tzw. pakiecie rodzinnym.

O pakiecie rodzinnym pisaliśmy jeszcze na początku lipca, gdy dopiero pojawiały się pierwsze pogłoski na ten temat. Nie dalej jak wczoraj Microsoft potwierdził, że istotnie pakiet rodzinny będzie. Przypomnijmy, że umożliwi on nabycie jednej, "rodzinnej" licencji na system Windows 7 Home Premium i instalację tej edycji systemu na trzech komputerach w ramach jednego gospodarstwa domowego. Podobna oferta dostępna jest od dawna w przypadku pakietu Office.

Niestety, wszystko wskazuje na to, że w Polsce pakiet ten będzie niedostępny. Oznacza to, że polscy użytkownicy nie będa mogli skorzystać z atrakcyjnej (jak można przypuszczać - szczegółowe warunki nie są bowiem jeszcze znane) możliwości zakupu systemu Windows 7 Home Premium na trzy komputery. Jeśli nasze informacje potwierdzą się, to może się okazać, że ceny nowego systemu na polskim rynku pomimo okazji do kupna wersji pudełkowej w cenie uaktualnienia wcale nie są tak atrakcyjne, jak jeszcze niedawno zapewniał polski oddział Microsoftu...

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.