reklama

Windows 7 w Vobisie - Home Premium BOX za 499 zł!

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Firma Vobis, partner naszego serwisu, uruchomiła właśnie polską przedsprzedaż systemu Windows 7 na bardzo atrakcyjnych warunkach, z unikalną możliwością otrzymania szeregu gadżetów. Patronem i kibicem akcji jest vortal dobreprogramy.

Wszyscy, którzy zamówią w internetowej przedsprzedaży polską wersję systemu Windows 7 "E" Home Premium w edycji pudełkowej (BOX) zapłacą jedynie 499 złotych. Co więcej, warto się pospieszyć - pierwsze 100 osób, które skorzysta z oferty otrzyma gratis klawiaturę Microsoft Digital Media Keyboard 3000 lub myszkę Microsoft Wireless Notebook Optical Mouse 3000, a wraz z systemem także koszulkę z logo Windows 7 oraz bezcenną ;) smycz dobrychprogramów. Oprogramowanie zostanie wysłane najszybciej jak to możliwe - już w dniu premiery planowanej na 22 października.

Zwracamy uwagę, że cena 499 złotych dotyczy wersji BOX, która w przeciwieństwie do wersji OEM nie jest wiązana z konkretnym komputerem i dzięki temu licencję można przenosić, ma także zapewnione wsparcie świadczone bezpośrednio przez Microsoft. Z racji tego, że w Europie Microsoft podjął decyzję o sprzedaży wyłącznie wersji "E", dostępny w promocyjnej przedsprzedaży Windows 7 Home Premium pozbawiony jest przeglądarki. Niemniej Vobis bezpłatnie na życzenie udostępnia specjalny pakiet internetowy, dzięki któremu można samodzielnie zainstalować przeglądarkę Microsoftu.

Zainteresowanych tematem najnowszego systemu firmy Microsoft polecamy nasze demonstracje - Rzut okiem na polski Windows 7 RC oraz np. Rozpoznawanie pisma w Windows 7 PL - lub do poczytania, felieton Windows 7 RC, pierwsze wrażenia. Zapraszamy także do dyskusji na naszym forum, gdzie funkcjonuje bardzo prężna grupa poświęcona Windows 7.


Aktualizacja, 15.07.2009, 21:09

Jak poinformował nas Vobis, wystarczyło jedynie 5 godzin i pula 100 promocyjnych pakietów z prezentami wyczerpała się. W dalszym ciągu można jednak zamawiać Wndows 7 Home Premium BOX w przedsprzedaży.


Aktualizacja, 16.07.2009, 11:49

Ze względu na duże zainteresowanie Vobis postanowił zwiększyć pulę promocyjnych pakietów obejmujących oprócz samego systemu także mysz lub klawiaturę Microsoft - obejmą one pierwszych 500, a nie 100 kupujących.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić