Windows 8 Manager 2.2.8

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Windows 8 Manager jest pakietem narzędzi, który pomaga użytkownikowi w dostosowywaniu systemu Windows 8 do indywidualnych preferencji. Dzięki niemu przeprowadzimy optymalizację środowiska operacyjnego, poprawimy wydajność, a także zniwelujemy występujące błędy i oczyścimy system ze zbędnych komponentów.

W skład programu wchodzi ponad 30 różnych narzędzi, pomocnych w przypadku dostrajania systemu Windows, jego optymalizacji, poprawy wydajności i stabilności oraz bezpieczeństwa pracy. Oferowane przez niego funkcje dostarczają szczegółowych informacji na temat samego systemu i zainstalowanego w nim oprogramowania, uruchomionych procesach i wątkach, dając przy tym możliwość niemalże automatycznego oczyszczenia komputera ze zbędnych składników i naprawy najczęściej występujących problemów.

Kolejne narzędzie służą do zmniejszania czasu potrzebnego na uruchomienie i zamykanie systemu, modyfikowania ustawień sprzętu, zarządzenie aplikacjami startującymi wraz z Windowsem, działającymi usługami i harmonogramem zadań. Funkcja oczyszczania pozwala z kolei na odzyskiwanie wolnej przestrzeni na dysku poprzez deinstalację zbędnych programów, usuwanie tymczasowych danych, wyszukiwanie duplikatów plików, kasowanie zbędnych ikon z pulpitu oraz naprawianie problematycznych wpisów w rejestrze Windows.

Nie zabrakło również opcji do dostosowywania wyglądu bazowych elementów interfejsu użytkownika (eksploratora Windows, pulpitu, menu Start, paska zadań, obszaru powiadomień), poprawy bezpieczeństwa systemu (ukrywanie i blokowanie dostępu do dysków i programów, szyfrowanie plików, przywracanie przypadkowo usuniętych danych, dbanie o prywatność użytkownika), optymalizacji połączenia sieciowego i wielu innych, niemniej przydatnych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!