reklama

Windows 8 Pro za 69 złotych — ruszyła rejestracja

Strona główna Aktualności

O autorze

Kobieta o wielu talentach, użytkowniczka OS X kochająca fotografię, kuchnię wschodnią, ciężką muzykę i poprawną polszczyznę.

Jedną ze ścieżek zdobycia Windowsa 8 jest program aktualizacji dla komputerów kupionych z Windowsem 7 między 2 czerwca 2012 a 31 stycznia 2013. Na stronie windowsupgradeoffer.com obywatele Polski od dziś mogą skorzystać z oferty taniej aktualizacji systemu do Windowsa 8 Pro za jedyne 69 złotych.

Aby 26 października otrzymać swoją kopię systemu Windows 8 Pro wystarczy zarejestrować się na stronie i podać dane swojego nowo nabytego komputera. Oferta obejmuje wszystkie nowe komputery kupione w okresie objętym promocją z systemami Windows 7 Home Basic, Home Premium, Professional i Ultimate, również z licencją OEM. Jedna osoba może skorzystać z możliwości aktualizacji maksymalnie 5 razy (zgłosić 5 komputerów). Zdobytego tak Windowsa 8 można zainstalować na dowolnym komputerze.

Uaktualnienie będzie można pobrać w postaci cyfrowej i zainstalować „z Pulpitu” lub z utworzonego nośnika (dysk USB, płyta DVD). Za dodatkową opłatą można również zamówić oryginalną płytę DVD. Za zakup można zapłacić kartą kredytową lub za pośrednictwem konta PayPal. Płacimy w złotówkach.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić