Windows 8 Transformation Pack Windows 8 Transformation Pack 9.1

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Windows 8 Transformation Pack to pakiet, który jak sama nazwa wskazuje, umożliwia upodobnienie wyglądu Windowsa XP, Visty i 7 do najnowszego systemu operacyjnego Microsoftu - Windows 8.

Pakiet, który w rzeczywistości stanowi nakładkę graficzną na wspomniane wersje systemu Windows pozwala na podmianę takich elementów jak ekran bootowania i logowania, wprowadza kompozycję graficzną imitującą Windows 8, a także zestaw tapet, ikon oraz dźwięków z tego środowiska operacyjnego. Windows 8 Transformation Pack oferuje również nowy interfejs Metro UI i specjalnie opracowane style Aero.

Instalator Windows 8 Transformation Pack oferuje możliwość transformacji systemu plików, doboru domyślnej czcionki systemowej oraz wskazania rozwiązań z Windowsa 8, z których chcielibyśmy korzystać w swoim systemie. W przypadku tych ostatnich, są one różne w zależności od posiadanego systemu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!