r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Windows 8 już w październiku!

Strona główna Aktualności

Bloomberg poinformował, że prace nad Windowsem 8 zostaną ukończone jeszcze tego lata. System będzie więc gotowy do sprzedaży w październiku tego roku.

Bloomberg powołuje się na osoby znające szczegółowy plan rozwojowy systemu. Agencja informuje ponadto, że od razu na rynek trafią wersje systemu przeznaczone dla architektur Intela i ARM-a. Na starcie na rynku będzie dostępnych ponad 40 komputerów z ten pierwszej grupy i, niestety, maksymalnie 5 z drugiej.

Wprowadzenie pierwszych urządzeń na rynek w październiku pozwoli producentom wycelować w okres świąteczny z nowościami. Miejmy nadzieję, że wprowadzenie nowych laptopów będzie powiewem świeżości na rynku komputerów osobistych, który ostatnio działa na zwolnionych obrotach. IDC przewiduje, że zwłaszcza dzięki ultrabookom w drugiej połowie tego roku rynek PC odżyje. Jeśli zaś chodzi o tablety, konkurowanie z iPadem nie będzie łatwe. Cała nadzieja w producentach tabletów — jeśli uda się wprowadzić bogatą kolekcję dobrej jakości urządzeń z Windowsem 8 przed najgorętszym okresem zakupowym, powinno im się udać sprzątnąć spory kawałek tortu sprzed nosa Apple'a.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.