r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Windows 8 ma powtórzyć sukces poprzednika

Strona główna Aktualności

Microsoft chce, aby kolejne wydanie systemu operacyjnego Windows stało się tak popularne jak obecna jego wersja.

Mimo że niewiele wiadomo na temat Windowsa 8, już zdążył on przyciągnąć uwagę internautów. Trwają spekulacje o funkcjach i rozwiązaniach, które mogą pojawić się w następnym wydaniu systemu Microsoftu. Dotychczas kierownictwo firmy nie wypowiadało się na ten temat. Jak donosi Neowin, do Windowsa 8 odniósł się jednak Steve Ballmer, szef Microsoftu, podczas konferencji Microsoft Financial Analyst Meeting. Powiedział on między innymi: Zbudowaliśmy zespół, który jak myślę, ma duży potencjał aby powtórzyć - co nie będzie łatwe - to wielkie dzieło jakim było dostarczenie Windowsa 7. Ballmer dodał też, że trzeba zacząć poważnie myśleć nad powtórzeniem sukcesu „Siódemki”.

Wypowiedź ta sugeruje, że Ballmer chciałby, aby następca Windowsa 7 odniósł podobny sukces marketingowy. Można więc spodziewać się, że kolejnym wydaniem systemu zajmować się będzie ten sam zespół, który tworzył „Siódemkę”. Pytanie, czy Microsoft postawi na nowatorskie rozwiązania, czy też jedynie odświeży dobrze sprzedającego się Windowsa 7? Pogłoski jakie krążą na temat nowego oprogramowania jak dotąd nie rozwiewają wątpliwości.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.