r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Windows 98 i Me już bez poprawek

Strona główna Aktualności

Tak jak informowaliśmy miesiąc temu, dzisiaj kończy się wsparcie techniczne dla systemów Windows 98, 98 SE i Millenium Edition. Dla użytkowników oznacza to koniec pomocy technicznej dla tych produktów, oraz co istotniejsze, brak nowych poprawek, nawet w przypadku odkrycia krytycznych błędów.

Wbrew pozorom systemów tych używa jeszcze całkiem spora grupa osób, które nie czują potrzeby migracji na nowsze, często bardziej zasobożerne systemy operacyjne. W ich przypadku, jeśli nie chcą one zmieniać systemu (co może wiązać się z dodatkowymi wydatkami na rozbudowę sprzętu) powinny przedsięwziąć dodatkowe kroki w celu zabezpieczenia swoich maszyn. Zalecane jest użycie programu antywirusowego, firewalla, a jeśli nie jest to konieczne, można zrezygnować z bezpośredniego podłączania tych systemów do Internetu.

Przypominamy także, że już 10 października zakończy się wsparcie dla użytkowników posiadających system Windows XP z zainstalowanym dodatkiem SP1. W ich przypadku jednak rozwiązanie jest dużo łatwiejsze, aby zagwarantować sobie support wystarczy jedynie zainstalować nowszy Service Pack 2.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.