Windows CD-Key Revealer Windows CD-Key Revealer 1.3.0.23

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Windows CD-Key Revealer to bardzo prosta i niewielka aplikacja, która błyskawicznie pomoże odzyskać klucz aktywacyjny systemu Windows, co jest szczególnie przydatne w razie utracenia jego oryginalnej, fizycznej formy.

Program nie wymaga instalacji, a jego obsługa jest dziecinnie prosta. Wystarczy ściągnięty plik uruchomić, a po sekundzie otrzymamy komunikat zawierający nasz klucz produktu. Program obsługuje w zasadzie wszystkie wersje systemu Windows, będąc tym samym użytecznym narzędziem dla każdego, kto w jakiś sposób utracił swój klucz.

Od strony wizualnej, nie ma w zasadzie o czym pisać. Windows CD-Key Revealer to jedno, typowe okienko informacyjne zawierające klucz produktu i pozwalające go skopiować do schowka. To jednak nie dzięki aspektom graficznym, a szybkości działania i wszechstronności, narzędzie to jest godne polecenia.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

szybki i skuteczny
brak
ocena użytkownika
22.04.2016 22:30 • Recenzja do wersji 1.3.0.23

Niewielka aplikacja do odzyskiwania kluczy aktywacyjnych systemu Windows. Program nie wymaga instalacji, włącza się szybko i od razu wyświetla nam klucz produktu. Ponadto kliknięcie w okno komunikatu kopiuje klucz do schowka. Wszystko bezproblemowo, w kilka sekund klucz odzyskany. Program spełnia swoje zadanie.