Windows CD-Key Revealer 1.3.0.23

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Windows CD-Key Revealer to bardzo prosta i niewielka aplikacja, która błyskawicznie pomoże odzyskać klucz aktywacyjny systemu Windows, co jest szczególnie przydatne w razie utracenia jego oryginalnej, fizycznej formy.

Program nie wymaga instalacji, a jego obsługa jest dziecinnie prosta. Wystarczy ściągnięty plik uruchomić, a po sekundzie otrzymamy komunikat zawierający nasz klucz produktu. Program obsługuje w zasadzie wszystkie wersje systemu Windows, będąc tym samym użytecznym narzędziem dla każdego, kto w jakiś sposób utracił swój klucz.

Od strony wizualnej, nie ma w zasadzie o czym pisać. Windows CD-Key Revealer to jedno, typowe okienko informacyjne zawierające klucz produktu i pozwalające go skopiować do schowka. To jednak nie dzięki aspektom graficznym, a szybkości działania i wszechstronności, narzędzie to jest godne polecenia.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

szybki i skuteczny
brak
ocena użytkownika

Niewielka aplikacja do odzyskiwania kluczy aktywacyjnych systemu Windows. Program nie wymaga instalacji, włącza się szybko i od razu wyświetla nam klucz produktu. Ponadto kliknięcie w okno komunikatu kopiuje klucz do schowka. Wszystko bezproblemowo, w kilka sekund klucz odzyskany. Program spełnia swoje zadanie.

22.04.2016 22:30 | Recenzja do wersji 1.3.0.23

Komentarze

0 nowych
  #4 21.03.2016 13:57

Ten programik niestety pokazuje u mnie całkiem inny klucz niż jest na naklejce licencyjnej MS.

  #3 05.03.2016 01:59

windows defender na win10 też wykrywa (jako trojana)

  #2 06.09.2015 23:17

@Vidivarius: Tak, to FP i alarm jest z powodu tego co wykonuje aplikacja - przeszukuje system (np. rejestry) za kluczem aktywacyjnym.

Vidivarius   16 #1 04.09.2015 16:14

Czy aby na pewno instalator jest bezpieczny. Antyvirus (360 Total Security) krzyczy, że jest w nim HEUR/QVM03.0.Malware.Gen, a skanowanie na VrusTotal daje dwa wyniki, w tym Symanteca W32.Rixobot.
Czy należy te alerty traktować jako falsepositive?