Windows Community Launch w Łodzi

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Już za niecałe dwa tygodnie, 12 grudnia w Łodzi, pod hasłem Windows Community Launch odbędzie się spotkanie specjalistów IT i pasjonatów technologii Microsoftu. Vortal dobreprogramy jest patronem medialnym konferencji.

Jak obiecują organizatorzy, WCL to w pełni techniczna, a nie marketingowa konferencja - tematy sesji to między innymi nowy Windows Server 2008 R2, bezpieczeństwo Windows 7, kontrola aplikacji AppLocker, szyfrowanie danych BitLocker i narzędzia ułatwiające wdrażanie systemów. Zagadnienia te będa prezentować Marzena Kanclerz z firmy Microsoft oraz wyróżnieni tytułem MVP członkowie społeczności - Paula Januszkiewicz, Łukasz Foks i Grzegorz Tworek.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale konieczna jest wczesniejsza rejestracja na stronach ms-groups.pl. Więcej informacji o Windows Community Launch można znaleźć na stronie spotkania.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRoboty zabiorą nam pracę? Nie tak szybko – nawet Elon Musk zmienił zdanie