Windows Data Recovery 2.0

Strona główna Windows Narzędzia Odzyskiwanie danych
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Windows Data Recovery to przydatne narzędzie umożliwiające naprawianie, odzyskiwanie i przywracanie danych na komputerze z systemem operacyjnym Windows.

Aplikacja okazuje się przydatna w sytuacji, kiedy za sprawą awarii sprzętowej, własnego błędu czy też działania złośliwego oprogramowania utraciliśmy cenne pliki. Windows Data Recovery obsługuje systemy plików FAT32 oraz NTFS zarówno w najnowszej wersji popularnych „okienek”, jak i starszych edycjach Windowsa (nawet tych, które ukazały się przed premierą Windowsa 2000!). Program współpracuje także z zewnętrznymi nośnikami, takimi jak pendrive’y czy odtwarzacze MP3/MP4.

Windows Data Recovery oferuje aż trzy tryby skanowania: standardowy, zaawansowany i dogłębny, dzięki czemu jeśli nie uda nam się odzyskać plików za pomocą pierwszego ze wspomnianych wariantów, zawsze możemy wybrać jedno z pozostałych rozwiązań, dzięki czemu program bardziej skrupulatnie przeszuka wskazaną partycję w poszukiwaniu danych, które można będzie przywrócić.

Po zeskanowaniu Windows Data Recovery umożliwia zapoznanie się z podglądem plików. Oznacza to, że nie musimy przywracać wszystkich utraconych danych, ale jedynie potrzebne nam dokumenty, zdjęcia, wiadomości i nie tylko. Istnieje również opcja wyszukiwania konkretnych plików.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!