Windows Defender beta 2 już niebawem

Strona główna Aktualności

O autorze

Windows Defender to narzędzie przeznaczone do wyszukiwania i usuwania niepożądanego w systemie oprogramowania szpiegującego, które mogłoby zagrozić bezpieczeństwu systemu. Firma poinformowała, że wkrótce spodziewać się można kolejnej, drugiej, wersji beta tego przydatnego programu, poprzednio tworzonego pod nazwą Microsoft AntiSpyware.

Beta oznaczona numerem 2 będzie działać pod kontrolą systemów Windows 2000 i XP, Windows Server 2003, a także na klienckich i serwerowych edycjach Visty. Z najważniejszych nowości wymienić należy integrację z programem pocztowym Outlook, automatyczną aktualizację zarówno definicji spyware jak i wyszukującego je silnika. Program posiadał będzie także całkowicie odnowiony interfejs graficzny, lepiej zintegrowany z systemem. Wersja dla Visty posiadała będzie także zabezpieczenia pozwalające na odebranie nieautoryzowanym użytkownikom możliwości instalowania nowych programów.

Program Windows Defender Beta 2 będzie dostępny do bezpłatnego pobrania ze strony producenta. Przypominamy jednak, że wciąż będzie to wersja beta, przeznaczona do testów i część funkcji może nie działać lub działać niepoprawnie.

© dobreprogramy
s