r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Windows Easy Transfer Companion Beta do pobrania

Strona główna Aktualności

Microsoft uruchomił program beta narzędzia Windows Easy Transfer Companion, którego zadaniem jest przenoszenie już zainstalowanych aplikacji z systemu Windows XP do nowej, czystej instalacji systemu Windows Vista. Companion jest uzupełnieniem pełnej wersji Windows Easy Transfer już obecnej w Windows Vista, która migruje tylko dane i ustawienia.

Niestety na dzień dzisiejszy program beta ograniczony jest do rynku amerykańskiego w ten sposób, że aplikację może pobrać każdy, ale pracuje ona tylko z systemami w oryginalnej, angielskiej (US) wersji językowej. Oprogramowanie rozpoznaje i przenosi ponad 100 najpopularniejszych aplikacji. Dzięki temu nie trzeba ich instalować ponownie, a użytkownik po przeniesieniu danych, aplikacji i ustawień ma szansę poczuć się prawie jak po uaktualnieniu, a nie czystej instalacji nowego systemu. Z przyczyn technicznych oprogramowanie nie przenosi aplikacji zabezpieczeń, np. programów antywirusowych.

Windows Easy Transfer Companion można pobrać z witryny Microsoft Download. Przypominamy, że jest to wersja beta, a więc miejscami może działać niestabilnie.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.