r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Windows Explorer 3.0.0.0

Strona główna Windows Phone Akcesoria

Windows Explorer to menadżer plików, który pozwala nam zarządzać danymi zgromadzonymi w pamięci urządzenia oraz na karcie SD. Autor położył spory nacisk nie tylko na działanie, ale i na wygląd programu.

Galeria programu

Aplikacja dobrze dopasowuje się do każdej rozdzielczości, co w Windows Phone wciąż nie jest standardem. Dodatkowo posiada dwa tryby wyświetlania folderów i plików, w formie listy oraz ikon. Zwłaszcza ten drugi zyskuje przy większych ekranach i rozdzielczościach. W ustawieniach możemy wybrać jeden z kilku motywów graficznych.

Wśród możliwości Windows Explorer znajdziemy: kopiowanie i przenoszenie plików, pakowanie i rozpakowywanie, udostępnianie za pomocą systemowego menu, a także sprawdzanie właściwości plików jak i folderów. Niestety nie mamy możliwości wybrania formatów przy pakowaniu czy też zabezpieczenia plików hasłem. Windows Explorer w wersji darmowej wyświetla reklamy. Aby się ich pozbyć musimy zapłacić 3,49 zł.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.