Windows Grep Windows Grep 2.3

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Windows Grep to narzędzie do wyszukiwania fragmentów tekstów w plikach zapisanych na dysku twardym.

Czasem, gdy dysponujemy wieloma zróżnicowanymi dokumentami, chcielibyśmy odnaleźć dany fragment tekstu (można nawet zdefiniować, czy program weźmie pod uwagę wielkość liter!), ale nie pamiętamy, w jakim pliku został on umieszczony. W takiej sytuacji doskonale sprawdzi się Windows Grep, dzięki któremu bez problemu zlokalizujemy odpowiedni dokument.

Windows Grep hurtowo przeszukuje pliki we wskazanym folderze lub na całym dysku twradym. W ten sposób odnajdziemy dowolną frazę czy też konkretne słowo. W przypadku standardowych dokumentów może okazać się to przydatne sporadycznie, niemniej opisywana aplikacja świetnie nadaje się dla osób, które posługują się HTML-em czy też PHP.

Należy odnotować, że proces wyszukiwania treści za pomocą Windows Grep odbywa się przy wykorzystaniu intuicyjnego kreatora, dzięki któremu z opanowaniem programu poradzą sobie wszyscy użytkownicy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!