r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Windows Grep 2.3

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Windows Grep to narzędzie do wyszukiwania fragmentów tekstów w plikach zapisanych na dysku twardym.

Galeria programu

Czasem, gdy dysponujemy wieloma zróżnicowanymi dokumentami, chcielibyśmy odnaleźć dany fragment tekstu (można nawet zdefiniować, czy program weźmie pod uwagę wielkość liter!), ale nie pamiętamy, w jakim pliku został on umieszczony. W takiej sytuacji doskonale sprawdzi się Windows Grep, dzięki któremu bez problemu zlokalizujemy odpowiedni dokument.

Windows Grep hurtowo przeszukuje pliki we wskazanym folderze lub na całym dysku twradym. W ten sposób odnajdziemy dowolną frazę czy też konkretne słowo. W przypadku standardowych dokumentów może okazać się to przydatne sporadycznie, niemniej opisywana aplikacja świetnie nadaje się dla osób, które posługują się HTML-em czy też PHP.

Należy odnotować, że proces wyszukiwania treści za pomocą Windows Grep odbywa się przy wykorzystaniu intuicyjnego kreatora, dzięki któremu z opanowaniem programu poradzą sobie wszyscy użytkownicy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.