r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Windows Home Server za 130 euro?

Strona główna Aktualności

Wiadomo, że Windows Home Server nie będzie sprzedawany w pudełkach tak, jak większość innych edycji Windows. Oznacza to, że będzie go można nabyć jedynie z nowym serwerem - specjalnie zresztą przygotowanym do pełnienia tej funkcji w małej sieci domowej. Niemniej już teraz niektóre edycje systemu Windows można zakupić w wersjach OEM bez komputera - będąc uznanym za montującego samodzielnie zestaw komputerowy, czyli na równi z firmami posiadającymi status System Builder.

Na blogu InsideMicrosoft pojawiły się informacje, ile taka wersja OEM może kosztować. Wiedza ta oparta jest jednak wyłącznie o zestawienie cen z różnych miejsc, gdzie Windows Home Server już figuruje w cennikach. Generalnie ceny na świecie po przeliczeniu na dolary wahają się w granicach od 150 do 200 USD. W Niemczech wynoszą one około 130 euro, a w Wielkiej Brytanii nieco ponad 75 funtów.

Wsparcie techniczne dla firm System Builders rozpoczyna się 27 sierpnia. Na rynku pierwsze serwery wyposażone w system Windows Home Server zaczną się pojawiać zapewne jesienią.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.