r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Windows Insider 2015.218.528.3529

Strona główna Windows Phone Narzędzia

Windows Insider to niewielkie narzędzie, które pozwala użytkownikom systemu Windows Phone 8.1 pobierać nowe, testowe wersje systemu.

Aby korzystanie z Windows Insider miało sens, należy uprzednio zapisać się do programu testerów Windows 10. Następnie wystarczy zalogować się za pomocą swojego konta, aby móc sprawdzać aktualne aktualizacje i je pobierać. Dodatkowo z poziomu aplikacji możemy sprawdzić szczegółowe informacje odnośnie naszego urządzenia.

Program Windows Insider jak i aplikacja przeznaczone są dla zaawansowanych użytkowników smartfonów. Dostępne w nim wersje testowe systemu mogą działać niestabilnie, do tego nie wspierać wielu z obecnych aplikacji.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Microsoft udostępnia kolejną wersję testową Windows 10 Mobile

49
14.05.2015  •  Paweł Piskurewicz

Sporo czasu musieli czekać uczestnicy programu Insider na nową wersję testową systemu Windows 10 Mobile. Od ostatniej aktualizacji minął już prawie miesiąc, a premierę kolejnej przekładano już dwukrotnie. W końcu zdecydowano się na jej wydanie. Wersja Windows 10 Mobile oznaczona numerem 10080 powinna być już widoczna w menu aktualizacji. Mogą ją pobrać uczestnicy programu Insider, którzy zdecydowali się na skorzystanie z kanału szybszych aktualizacji tzw. Fast ring. O tym, jak się do niego zapisać i co jest potrzebne, aby pobrać testową wersję systemu wspominaliśmy przy okazji poprzedniej…

Nowa wersja Windows 10 Technical Preview dla smartfonów już dostępna

67
11.04.2015  •  Paweł Piskurewicz

Blisko dwa miesiąca po pierwszej aktualizacji, Microsoft udostępnił nową wersję testową Windows 10 Technical Preview dla urządzeń mobilnych. Tym razem mogą z niej skorzystać prawie wszyscy posiadacze telefonów z serii Lumia wyposażonych w systemem Windows Phone 8.1. Nie obyło się jednak bez problemów. Planowana wczoraj na 19 aktualizacja w większości przypadków była możliwe dopiero po kilku godzinach. Pełną listę wspieranych urządzeń znajdziecie na oficjalnym blogu Microsoftu. W skrócie można powiedzieć, że najnowszą aktualizację otrzymają wszystkie najpopularniejsze urządzenia z serii…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.